گروه نرم افزاری پیشگامان سیستم
اتوماسیون اداری,سیستم های یکپارچه و مدیریتی

 

درباره پیشگامان سیستم

 

پیشگامان سیستم فعالیت خود را از ابتدای سال 92 در حوزه نرم افزار شروع کرد. در طول چند سال به حول قوه الهی توانسته ایم پیشرفت های چشمگیری داشته باشیم.

در حال حاضر در چندین حوزه نظیر ارائه نرم افزار اتوماسیون اداری ,  سامانه پیام کوتاه , طراحی وب سایت,  سئو سایت و اپلیکیشن موبایل به صورت جدی فعال هستیم!

اهداف ما؟

یکی از اهداف اصلی ما در پیشگامان سیستم تسهیل امور جاری سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد که جهت این امرنرم افزار اتوماسیون اداری را طراحی نموده ایم که گامی موثر در جهت تسهیل کردن امور سازمان ها می باشد.

یکی دیگر از اهداف ما رونق کسب و کار و توسعه تجارت مشتریان ما می باشد از طریق طراحی حرفه ای سایت!

جالب است بدانید که ما برای کاربرانمان تنها یک وب سایت طراحی نمی کنیم بلکه سعی می کنیم وب سایت آن ها را بر روی عبارات کلیدی مورد نظرشان در رتبه های بالای گوگل قرار دهیم تا از طریق وب سایت خود بتوانند کسب در آمد داشته باشند(این دقیقا همان رونق کسب و کار می شود که هدف اصلی ما می باشد!)

نتیجه همکاری با ما؟

بسته به اینکه در چه زمینه ای با ما همکاری داشته باشید نتیجه شما متفاوت و به صورت زیر می باشد.

* در صورتی که قصد تهیه نرم افزار اتوماسیون اداری ما را داشته باشید می توانیم ان را به صورت آزمایشی چند روزی در سازمان شما نصب و راه اندازی نماییم تا با خیال راحت بتوانید تصمیم بگیرید. در نهایت بخشی از نتیجه استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری ما راحتی  چرخش کار در سازمان و همچنین از بین رفتن کاغذ بازی های خسته کننده می باشد!

*در صورتی که در زمینه طراحی سایت و یا سئو وب سایت همکاری نماییم مزایای زیر را در بر خواهد داشت.

- به هیچ عنوان از سایت های آماده در طراحی سایت شما استفاده نخواهیم کرد در واقع طراحی سایت به صورت اختصاصی می باشد.

- کلیه وب سایت های طراحی شده توسط پیشگامان سیستم مطابق با استانداردهای گوگل می باشد.

- پشتیبانی و آموزش تمامی مراحل سایت.

- هاست و دامنه و همچنین پشتیبانی سال اول رایگان می باشد.

- عدم استفاده از تکنیک های سئو سیاه.

سفارش طراحی سایت

در صورتی که می خواهید به صورت جدی و حرفه ای در اینترنت فعالیت نمایید و برند خود را گسترش دهید می توانید با پیشگامان سیستم تماس بگیرید و طراحی آن را به ما بسپارید!